Montesori nodarbības

Nodarbības bērniem no 3 līdz 7+ gadu vecumam individuāli un grupā pēc Marijas Montesori izstrādātās metodes. Bērni vecumam piemērotā veidā,  atbilstoši individuālajām vajadzībām apgūst matemātiku, lasīšanu, rakstīšanu, izpratni par vēsturi un ģeogrāfiju.

Vairāk>

Mazajiem / 1,5 - 3 gadi

Bērns grupā vai individuāli kopā ar vienu no vecākiem darbojas ar Montesori praktiskās dzīves materiālu un daļu no sensorā materiāla, vienlaikus apgūstot un stiprinot sociālās prasmes. Noderēs arī  jebkuram mazulim, kurš gatavojas sākt bērnudārza gaitas vai gluži pretēji - bērnudārzu neapmeklē.

Vairāk>

Emociju skoliņa

Sestdienās plkst.16.00 - 17.30 vai sestdienās! Nodarbībās tiekas bērni no četru gadu vecuma kopā ar vecākiem, lai kopīgi stiprinātu sociālās prasmes (sadarboties, draudzēties ar citiem un sekot līdzi noteikumiem), emociju regulāciju un apgūtu efektīvus paņēmienus pirmo konfliktu risināšanā.

Vairāk>

Iepazīšanās nodarbība

Šo 1,5 h ilgo nodarbību jāapmeklē ikvienam bērnam kopā ar vecākiem vai citu pavadošo pieaugušo pirms regulāras Montesori nodarbību vai mazo bērnu (1 - 3 gadi) nodarbību apmeklēšanas. Noderēs arī arī tiem, kuri grib "paskatīties", "pamēģināt" vai "pasmelties idejas". :)

Vairāk>

Īpašajiem bērniem

Lai gan katra bērna vajadzības ir īpašas, ir bērni, kuriem atbalsts un uzmanība nepieciešama daudz vairāk. Nereti Montesori nodarbības ir viens no veidiem, kā palīdzēt bērnam iemācīties palīdzēt sev pašam.

Vairāk>

Atbalsts skolēniem 

Nodarbības sākumskolēniem Montesori vidē, lai palīdzētu apgūt un stiprināt zināšanas matemātikā, lasīšanu un rakstītprasmi, kā arī nodrošinātu atbilstošu vidi koncentrēt un noturēt uzmanību, kā arī vingrināt prasmi strādāt patstāvīgi.

Vairāk>

Kur mēs atrodamies?

Nodarbības notiek Rīgā, Pārdaugavā, Baldones ielā 7 (Centrālais Tenisa klubs)

Lai vienotos par individuālās Montesori nodarbības laiku vai pievienotos Montesori grupu nodarbībām, sazinieties ar nodarbību vadītājām   (Kristiāna 26959422, Kristīne 26554928) vai rakstiet e-pastu skruvesunbantes@gmail.com! 

Ja neatbildam uz telefona zvanu, tas nozīmē, ka strādājam, bet atzvanīsim :) 

Svarīgi visiem nodarbību apmeklētājiem! 

Bērni līdz 3 gadu vecumam nodarbībās piedalās kopā ar vienu no vecākiem vai citu sev pazīstamu pieaugušo.

Informācijas par nodarbību cenām - šeit.

Ja vēlaties nodarbību pārcelt, par to iepriekš jāvienojas, zvanot vai sūtot īsziņu nodarbības vadītājai, vai rakstot e-pastu skruvesunbantes@gmail.com ne vēlāk kā līdz iepriekšējās darbdienas plkst.17. Izņēmuma gadījums – bērna pēkšņa saslimšana, taču arī tad par neierašanos jāpaziņo, piezvanot vai atsūtot īsziņu nodarbības vadītājai.

Par nodarbību, kura tiek atcelta novēloti, vai arī bērns nodarbībā neierodas bez iepriekšējas vienošanās, tiek ieturēta pilna maksa!

0
Veidots ar Mozello. Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .