Praktisko darbiņu un sociālo prasmju nodarbības 1,5 - 3 gadus veciem bērniem | skruvesunbantes.lv

Praktisko vingrinājumu un sociālo prasmju nodarbības Montesori vidē kopā ar vienu no vecākiem vai vecvecākiem/auklīti utt. individuāli vai 3 - 6 bērnu grupā. Grupas lielums tiek veidots atbilstoši bērnu vajadzībām, ko pirmajā tikšanās reizē un turpmākās apmeklēšanās gaitā vērtē speciālists, kurš vada nodarbības.

Ilgums: 45 minūtes vienu vai divas reizes nedēļā.

Kad: 

  • Piektdienās plkst.10.30
  • Darbdienas vakarpusē vai sestdienās (atkarībā no pieejamā laika) 

Nodarbības laikā bērns darbojas ar Montesori praktiskās dzīves materiālu un daļu no sensorā materiāla, pamazām apgūstot noteikumus un principus Montesori vidē, kā arī vingrina satvērienu, kas būs ļoti svarīgi rakstīšanai.

Bērniem tiek radīti apstākļi, kuros netraucēti darboties  atbilstoši savai uzmanības attīstībai, kas šajā vecumā vēl nav nobriedusi, kā arī vingrināt prasmi regulēt savu uzvedību.

Nodarbības noderēs  jebkuram mazulim, kurš gatavojas sākt bērnudārza gaitas - pamazām apgūtu prasmi ievērot noteikumus, sekot instrukcijām, pierastu pie pieaugušo un citu bērnu sabiedrības.

Cena:

  • Viena nodarbība (45 minūtes) – 18 eiro
  • Abonements (4 reizes pa 45 minūtēm, 1 x nedēļā, jāizmanto 5 nedēļu laikā) – 60 eiro

Pārējo nodarbību cenas skatīt šeit>

Svarīgi! Pirms pievienošanās kādai no grupām notiek pirmā individuālā (iepazīšanās) nodarbība - bērnam kopā ar vienu vai abiem vecākiem. Tā ilgst 90 minūtes un ir obligāta visiem, pirms  pievienošanās kādai no grupu nodarbībām vai sākot apmeklēt nodarbības individuāli, taču noderēs arī tiem, kas vēlas vienreizēju apmeklējumu, lai pamēģinātu darboties Montesori vidē. Pirmās individuālās nodarbības cena ir 45 eiro, ja nodarbībā piedalās viens bērns no ģimenes // 60 eiro, ja nodarbībā piedalās divi vai trīs bērni no ģimenes.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 22435133 (Kristiāna) vai rakstot skruvesunbantes@gmail.com!

0
Veidots ar Mozello. Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .