Emociju skoliņa | skruvesunbantes.lv | Psihologs

Bērniem no 4 gadu līdz skolas vecumam kopā ar vecāku/-iem

Aizvien biežāk psihologi uzsver sociāli emocionālo prasmju nozīmi cilvēka dzīvē - spējai atpazīt emocijas un tās regulēt, izprast citu cilvēku emocijas, prasmei risināt konfliktus un reizēm pateikt arī nē nereti var būt izšķiroša nozīme, vai cilvēks būs veiksmīgs dažādās dzīves sfērās, vai nē. Tās ir būtiskas prasmes, kuras neatkarīgi no dabas dotā temperamenta mēs varam apzināti mācīties, un visefektīvāk šīs iemaņas var apgūt jau agrā bērnībā. 

Emociju skoliņā tiekas bērni, sākot no 4 gadu vecuma, un viņu vecāki, lai praktiski ar spēlēm apgūtu sociālās prasmes - kā atpazīt savas un citu cilvēku emocijas, kā risināt konfliktus, kā tikt galā ar spēcīgām emocijām, kā risināt problēmsituācijas, kā dalīties vai gluži otrādi - nedalīties, kā regulēt savu uzvedību un kā likt saprast otram, ka viņa uzvedība mums nepatīk. Rotaļu veidā tiks apgūti arī dažādi bērniem piemēroti relaksācijas paņēmieni, kas palīdzēs ikdienā mazināt spriedzi un gūt kopīgus un jautrus brīžus gan bērniem, gan vecākiem. Ik reizi vecāki saņems līdzi teorētisko materiālu par nodarbībā apskatīto tēmu. Nodarbības veidotas tā, lai tās būtu iespējams apmeklēt gan vairākas secīgi, gan arī katru atsevišķi.

Šobrīd iespējams apmeklēt nodarbību ciklu vai atsevišķas nodarbības - atkarībā no Jūsu ģimenes iespējām!

Nodarbībās apgūsim:

  • "Iepazīsim emocijas - dusmas, bailes, skumjas un prieku. Kā tikt galā ar spēcīgām jūtām?Kur savā ķermenī šīs jūtas varam sajust? Ko šīs emocijas mums vēsta? Praktiski paņēmieni, kā rīkoties, kad esam spēcīgo emociju varā. Kad likt tām noplakt un kad tieši otrādi - ļaut jūtām vaļu?
  • "Cik mēs esam dažādi! Kā sadarboties un draudzēties?Apgūsim, cik atšķirīgi mēs katrs varam justies vienā un tajā pašā situācijā, cik atšķirīgas lietas mūs iepriecina. Kā un kad izrādīt jūtas citiem? Kā vienoties par vienu izvēli, kad piekāpties un kad būt neatlaidīgam?
  • "Strīdi manā smilškastē." Risinām konfliktus soli pa solim bērnam piemērotā veidā un mācāmies diskutēt, kopīgi izvēlēties, dalīties un spēlēties sadarbojoties. Kā pateikt nē un kā aizstāvēt sevi? Apgūsim paņēmienus, kā mazajam sevi aizstāvēt veselīgā veidā un kā atpazīt apdraudošas situācijas. Kad dalīties un kad nē? Kad un kā lūgt pieaugušo palīdzību? 

Katrā nodarbībā vecāki saņems teorētisko materiālu par nodarbībā apskatītajiem jautājumiem. Uzkodas un tēja arī būs! :)

Nodarbību vada: Bc.Psych. Kristiāna Kalniņa, bakalaura grāds psiholoģijā, klīniskās psiholoģijas maģistrante.

Kur: Baldones ielā 7

Cena: 20 eiro par vienu nodarbību ģimenei vai 50 eiro par visām trim nodarbībām neatkarīgi no ģimenes locekļu skaita, kas piedalās nodarbībā.

Dalība nodarbībās ar iepriekšēju apmaksu vismaz divas dienas pirms nodarbības. Ja kādu iemeslu dēļ uz nodarbību netiekat, lūgums mums to paziņot iepriekš - kavēto nodarbību būs iespējams apmeklēt citā laikā. Ja dalībnieki neierodas nodarbībā bez iepriekšēja bŗidinājuma, nodarbība tiek uzskatīta par notikušu un netiek kompensēta.

Ja netiekat uz kādu no nodarbībām, bet vēlaties apmeklēt pārējās nodarbības vai kādu atsevišķi, rakstiet mums skruvesunbantes@gmail.com vai zvaniet 22435133, risinājumu noteikti atradīsim! :)

0
Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .