Bērna vadīta mācīšanās – Montesori metode | skruvesunbantes.lv

Veidojam vidi mazajiem pētniekiem 3 – 12 gadu vecumā!

Trešdien, 6.septembrī plkst.18.00 - 20.00

Pieteikties nodarbībai šeit>

Patlaban daudz tiek runāts, ka bērns spēj apgūt jaunas prasmes, ja viņam ļaujam procesu vadīt pašam. Šādu mācīšanās metodi savulaik izveidoja ārste un pedagoģe Marija Montesori. Kāpēc tā aktuāla arī mūsdienās? 

Šajā mācību metodē tiek respektēta mazā pētnieka vēlmi izzināt, vērot un eksperimentēt, tomēr vienlaikus pieaugušais nosaka veselīgas robežas. Viens no Montesori pedagoģijas stūrakmeņiem ir atbilstoši bērna vajadzībām sagatavota vide – jo vairāk tās iekārtošanā ieguldījis pieaugušais, jo mazajam vieglāk tajā strādāt, varētu teikt – tad telpa pati strādā bērna labā. 

Nodarbība noderēs vecākiem, kuri interesējas par Montesori metodi vai vienkārši vēlas zinoši darboties kopā ar bērnu mājās, Montesori un citiem pedagogiem, kā arī ģimenēm, kuras kā bērnu izglītošanu izvēlējušās mājmācību.

Nodarbībā varēs uzzināt:

Montesori skatījums uz bērna attīstību un mācīšanos 3 – 12 gadu vecumā, un ko no tā varam izmantot mūsdienās.

Kā varam palīdzēt attīstīt sīko motoriku, valodu, apgūt pirmās matemātikas zināšanas, lasīt un rakstīt prasmi, ieinteresēt par dabaszinībām?

Kā salāgot bērna un pieaugušā vajadzības, sākot no priekšnama līdz bērnistabai arī tad, ja vietas maz?

Praktiski ieteikumi, kā izvēlēties mēbeles un aprīkojumu bērnistabai vai klases telpai.

Nodarbību vada: Kristīne Serova (Mg.sc.ing., Starptautiskajā Montesori institūtā (AMI) Prāgā papildus apguvusi kursu par Montesori vides iekārtošanu 6 – 12 gadus veciem bērniem).

Kur: Baldones ielā 7

Cena: 20 eiro vienam vecākam no ģimenes (30 eiro abiem vecākiem).

Pieteikšanās līdz 4.septembrim!!! Bērnu(-us) uz vecāku nodarbību drīkst ņemt līdzi (būs iespēja padarboties ar mūsu telpās esošajiem darbiņiem un rotaļlietām), taču atbildību par bērnu un tā pieskatīšanu uzņemas vecāki.

Pieteikties nodarbībai šeit>

0
Veidots ar Mozello. Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .